Herb Polanowa

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Polanowie

  • Link do ePUAP
  • Link do CEIDG
  • Link do Dziennika Ustaw
  • Link do Monitora Polskiego
  • Link do Gminnego portalu Mapowego
  • Link do Gminna Systemu Powiadamiania SMS
  • Link do informacji o planowanych ograniczeniach w dostawach energii elektrycznej

Redakcja Biuletynu

Siedziba redakcji

Urząd Miejski w Polanowie
ul. Wolności 4
76-010 Polanów

 

Administrator

Szypulski Krzysztof - admin@polanow.eu
tel. 94 3481060

 

Redakcja

Abramczuk Adriana

a.abramczuk@polanow.eu

Pomoc administracyjna

Referat Organizacyjny i Samorządu

Augustyniak-Kula Kamila

k.augustyniak@polanow.eu

Inspektor

Referat Organizacyjny i Samorządu

Badurak Bogumił

b.badurak@polanow.eu

Kierownik referatu

Referat Inwestycji, Planowania Przestrzennego, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej

Bodo Kazimierz

k.bodo@polanow.eu

Kierownik referatu

Referat Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

Buczkowska-Szalbierz Dorota

d.buczkowska@polanow.eu

Sekretarz

Referat Organizacyjny i Samorządu

Domańska Mariola

m.domanska@polanow.eu

Inspektor

Urząd Stanu Cywilnego

Dworakowska Małgorzata

m.dworakowska@polanow.eu

Inspektor

Referat Inwestycji, Planowania Przestrzennego, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej

Eluszkiewicz Małgorzata

m.eluszkiewicz@polanow.eu

Inspektor

Referat Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

Gierszewska Renata

r.gierszewska@polanow.eu

Skarbnik

Referat Finansowo - Budżetowy

Hirowicz Jerzy

j.hirowicz@polanow.eu

Inspektor

Samodzielne stanowiska

Krasnosielska-Żak Monika

m.zak@polanow.eu

Inspektor

Samodzielne stanowiska

Michno Adriana

a.michno@polanow.eu

Pomoc administracyjna

Referat Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

Nicpoń Barbara

b.nicpon@polanow.eu

Inspektor

Referat Finansowo - Budżetowy

Olech Agnieszka

a.olech@polanow.eu

Pomoc administracyjna

Referat Finansowo - Budżetowy

Ostrowska Aleksandra

a.ostrowska@polanow.eu

Kierownik referatu

Urząd Stanu Cywilnego

Ryzińska Barbara

b.ryzinska@polanow.eu

Inspektor

Referat Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

Sierocki Zbigniew

z.sierocki@zuk.polanow.pl

Majster

Zakład Usług Komunalnych

Siwiecka Joanna Marta

j.siwiecka@polanow.eu

Pomoc administracyjna

Samodzielne stanowiska

Sobotka Joanna

j.sobotka@polanow.eu

Podinspektor

Referat Inwestycji, Planowania Przestrzennego, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej

Suchocka Gabriela

g.suchocka@polanow.eu

Pomoc administracyjna

Referat Inwestycji, Planowania Przestrzennego, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej

Formularz kontaktowy

Znalazłeś(aś) błąd w serwisie, skontaktuj się z nami.

2 * 1 =
* pole obowiązkowe
metadane dokumentu metadane  drukuj wersja do druku
do góry strony