Herb Polanowa

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Polanowie

  • Link do ePUAP
  • Link do CEIDG
  • Link do Dziennika Ustaw
  • Link do Monitora Polskiego
  • Link do Gminnego portalu Mapowego
  • Link do Gminna Systemu Powiadamiania SMS
  • Link do informacji o planowanych ograniczeniach w dostawach energii elektrycznej

Spis telefonów i adresów e-mail pracowników Urzędu Miejskiego

stanowisko imię i nazwisko nr telefonu adres e-mail
Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski 94 3188329 g.lipski@polanow.eu
Z-ca Burmistrza Polanowa Piotr Górniak 94 3188329 p.gorniak@polanow.eu
REFERAT FINANSOWO BUDŻETOWY
Skarbnik Renata Gierszewska 94 3480784 r.gierszewska@polanow.eu
Z-ca Skarbnika Marta Kleinszmid 94 3480784 m.kleinszmid@polanow.eu
Inspektor ds. księgowości budżetowej Maria Spiżewska 94 3188941 m.spizewska@polanow.eu
Inspektor księgowości podatkowej Ewa Spyra 94 3188941 e.spyra@polanow.eu
Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat Barbara Nicpoń 94 3480786 b.nicpon@polanow.eu
Inspektor ds. księgowości budżetowej Edyta Szypulska 94 3480757 e.szypulska@polanow.eu
Inspektor ds. księgowości budżetowej i kontroli podatkowej Katarzyna Pasieka 94 3481055 k.pasieka@polanow.eu
Pomoc administracyjna Agnieszka Olech 94 3481055 a.olech@polanow.eu
Pomoc administracyjna Anna Wodyk 94 3480786 a.wodyk@polanow.eu
Pomoc administracyjna Adriana Abramczuk 94 3188941 a.abramczuk@polanow.eu
REFERAT INWESTYCJI, PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO, BUDOWNICTWA, GOSPODARKI KOMUNALNEJ
Kierownik Referatu Bogumił Badurak 94 3481059 b.badurak@polanow.eu
Inspektor ds. inwestycji, budownictwa i planowania przestrzennego Małgorzata Dworakowska 94 3480641 m.dworakowska@polanow.eu
Inspektor ds. inwestycji i gospodarki komunalnej Rutkowska-Bartoszek Joanna 94 3480641 j.bartoszek@polanow.eu
Podinspektor ds. planowania przestrzennego i inwestycji Joanna Sobotka 94 3481058 j.sobotka@polanow.eu
REFERAT GEODEZJI, GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI, OCHRONY ŚRODOWISKA, ROLNICTWA I LEŚNICTWA
Kierownik Referatu Kazimierz Bodo 94 3480633 k.bodo@polanow.eu
Inspektor ds. obrotu nieruchomościami Małgorzata Eluszkiewicz 94 3480357 m.eluszkiewicz@polanow.eu
Inspektor ds. obrotu nieruchomościami Barbara Ryzińska 94 3480391 b.ryzinska@polanow.eu
Pomoc administracyjna ds. ochrony środowiska Adriana Michno 94 3480783 a.michno@polanow.eu
Pomoc administracyjna Gabriela Suchocka 94 3480783 g.suchocka@polanow.eu
REFERAT ORGANIZACYJNY I SAMORZĄDU
Sekretarz - Kierownik Referatu Dorota Buczkowska-Szalbierz 94 3188353 d.buczkowska@polanow.eu
Inspektor ds. obsługi Rady Miejskiej Kamila Augustyniak-Kula 94 3480356 k.augustyniak@polanow.eu
Pomoc administracyjna ds. kancelaryjno - technicznych Monika Domowicz 94 3188329 m.domowicz@polanow.eu
Inspektor ds. systemu informatycznego Krzysztof Szypulski 94 3481060 k.szypulski@polanow.eu
Pomoc administracyjna Olga Oborowska 94 3480356 o.oborowska@polanow.eu
SAMODZIELNE STANOWISKA
Kierownik USC Aleksandra Ostrowska 94 3480355 a.ostrowska@polanow.eu
Inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych Mariola Domańska 94 3481054 m.domanska@polanow.eu
Inspektor ds. promocji i pozyskiwania funduszy Agnieszka Siewiera 94 3480760 a.siewiera@polanow.eu
Inspektor ds. promocji i pozyskiwania funduszy Joanna Siwiecka 94 3480760 j.siwiecka@polanow.eu
Inspektor ds. ochrony ludności, spraw obronnych i ochrony przeciwpożarowej oraz informacji niejawnych Jerzy Hirowicz 94 3481056 j.hirowicz@polanow.eu
STRAŻ MIEJSKA
Komendant Straży Miejskiej Andrzej Drzewiecki 94 3481062 a.drzewiecki@polanow.eu
Młodszy Inspektor Straży Miejskiej Jacek Karwowski 94 3480741 j.karwowski@polanow.eu
Strażnik Straży Miejskiej Adam Wrzosek 94 3480741 a.wrzosek@polanow.eu
Pomoc administracyjna Adrian Liput 94 3480741 a.liput@polanow.eu
metadane dokumentu metadane  drukuj wersja do druku
do góry strony